המילה "טיפול" בעברית רחבה מידי לטעמי כדי לתאר תהליך המתרחש בין שני אנשים הנפגשים באופן קבוע לשיחה אינטימית. זהו לא מפגש שדומה לשיחה עם חבר קרוב. זהו מפגש הנועד כדי לברר בשיטתיות ולעומק סוגיות אישיות, דילמות, בעיות או כדי ללמוד משהו חדש.

פסיכותרפיה (פסיכו=נפש, תרפיה=טיפול) היא הזדמנות להעלות שאלות על חיי היום יום, התלבטויות, פחדים, חרדות ורגשות אחרים. יחד עם איש מקצוע המתמחה בכך אפשר לגלות זוית הסתכלות מקצועית ולחפש דרך לשינוי וצמיחה. 

תחילתה של כל פסיכותרפיה הוא ב 2-3 מפגשי היכרות לא מחייבים במהלכם אנו מבררים את הרקע לסיבת הפניה. אנשים פונים לפסיכותרפיה בעקבות משברים אך גם בגלל שאלות שונות: למה אני חש/ה בדידות למרות שאני מוקף/ת בחברים? מדוע אני לא מצליח/ה ליצור קשרים אינטימים ממושכים עם אנשים אחרים? למה אני חש/ה תקיעות בחיים? איך לצאת מתחושת ה"תקיעות" בחיים? למה קשה לי לבחור מסלול תעסוקה? איך אוכל להתמודד עם חרדה ודיכאון או מצבים נפשיים וגופניים אחרים? כיצד אוכל לשפר את ההרגשה שלי במשפחה? שאלות אלו ורבות אחרות דורשות לעתים בירור מקצועי.

אני פסיכולוג קליני ופסיכודרמטיסט העובד בקליניקה פרטית בתל אביב. במהלך שנות ההכשרה שלי כפסיכולוג קליני ופסיכודרמטיסט רכשתי ידע, כלים מקצועיים ונסיון בעזרתם אוכל לסייע לך בנושאים המעסיקים אותך. הגישה העיקרית המנחה אותי בעבודתי היא הגישה הפסיכודינמית, כלומר: ההבנה שאנו מונעים על ידי תהליכים נפשיים שלא תמיד אנו ערים להם. היכרות עם תהליכים נפשיים אלו, זיהוי הסיטואציות בהן מתרחש שחזור של תהליכים אלו ועיבודם יכולים להוות את המנוף לשינוי בחיי היום יום, ביחסים הבינאישיים ובתחושות של הנאה וסיפוק בחיים. בעבודתי אני משלב EMDR, המתאים למקרים בהם יש צורך בעיבוד זיכרונות המעוררים מצוקה מהזמן האחרון או מן העבר הרחוק יותר. 

© 2023 Medical Clinic. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now